Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 14
Ovaj tonik je zaista predivan. Dubinski hidratizira kožu i ostavlja je svježom i ugodnom nakon upotrebe. Imam problematičnu kožu i akne, ali ipak mi je savršeno funkcionirao: ne iritira mi kožu, već je umiruje i pomaže u smanjenju crvenila i tragova od akni. Redovitom upotrebom primijetila sam da su tragovi malo izblijedjeli i da mi koža izgleda zdravije i njegovanije. Također mi se sviđa što pomaže u vraćanju ravnoteže kože i ne ostavlja ljepljiv osjećaj. Definitivno je postao jedan od mojih omiljenih proizvoda i rado bih ga ponovno kupila.
Planirala sam naručiti kozmetiku i odlučila sam ostaviti recenzije o najboljim proizvodima koji su mi stvarno pomogli i jako mi se svidjeli🤗 Prije svega, tonik od CuSkin-a. Imam mješovitu kožu, ali zima u Švedskoj mi je toliko dehidrirala kožu da mi nijedna super krema za zaštitu nije pomogla. Koža je bila presušena, pa čak i s iritacijom od suhoće, bez sjaja, imala sam i osip na obrazima koji je ponekad svrbio 🥲 Moj zahtjev je bio da se obnovi kožna barijera, da koža bude stvarno puna i blistava 🥹 Preporučen mi je ovaj tonik, a također i PEACH 70 + NIACIN od Anua-e. Jako sam oduševljena što sam dobila rezultat već od prve upotrebe. Sada koristim tonik 2 puta dnevno već mjesec dana i čak su i osipi na obrazima gotovo potpuno zacijelili i nestali. 100% ovo je sada moja trajna kozmetika za njegu kože ☺️💕
Ovaj tonik je jedan od najboljih tonika koje sam ikad koristila. Tekstura je malo gušća od vode. Ostavlja blago ljepljivi sloj na koži. Nema izražen miris. Pogodno za osjetljivu kožu s rozaceom.
Nisam ga dugo koristila, ali mi se već sviđa. Imam masnu i jako osjetljivu kožu, imam rozaceu. Koristim ga svaki drugi dan u svojoj večernjoj rutini: 1. Sredstvo za čišćenje 2. Bifida tonik 3. Azelaična kiselina 10% 4. Mary May 6 peptidni kompleks 5. MANO hijaluronski serum (HA.E-hydrate) 6. Uriage Tolederm Control (ako nedostaje vlage)
Druga teglica. Toplo preporučujem. Naručit ću još ❤️
👍
Sviđa mi se, moja koža izgleda jako dobro nakon korištenja ovog tonika.
Tonik dobro obavlja svoj posao. Prekrasno hidratizira i ima gušću teksturu od mnogih tonika, a opet je vrlo lagan na licu.
Imam osjetljivu kožu i nakon tjedan dana korištenja je čista, umirena, mirna i hidratizirana. Preporučujem.
Oduvijek sam htjela kupiti probiotički tonik za lice CU Dr.Solution Bifida Barrier Toner i napokon ga imam! Ima vrlo laganu i neljepljivu teksturu, gotovo kao voda. Ovaj tonik trenutno hidratizira i umiruje kožu. Ljeti čak ne trebate ni nanositi kremu. Ima neutralan miris i trajat će jako dugo. Zadovoljna sam ovim tonikom i preporučujem ga!
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.