Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.

Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 4
Odličan šampon, kosa se lako raščešljava, glatka je, lijepo miriše, koristim ga s regeneratorom, preporučujem ga
Miriše jako lijepo, ima dobru teksturu. Koristim ga već neko vrijeme, kosa mi je mekana i svilenkasta nakon pranja. *Moja omiljena web trgovina jer me uvijek iznenade s puno uzoraka proizvoda <3
Meni je odličan već nakon prve upotrebe. Imam suhu i izbijeljenu kosu i ovaj šampon ju prekrasno omekša. Miriše lijepo i nježno.
Kupila sam ga za dečka. Nema neugodan, jak miris, naprotiv, ugodno miriše, dobro se pjeni, malo je dovoljno, kosa je mekana nakon pranja. Zahvaljujući velikom pakiranju, traje stvarno dugo. Stvarno nisam očekivala takav proizvod za tu cijenu. Pakiranje je također prekrasno, svakako ga mogu preporučiti, moj dečko je oduševljen. 🤎 Ima zlatnu boju s daškom šljokica (ne, moja kosa nije baš puna šljokica nakon pranja).
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.