Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 54
Zasad je dobro, nisam ga još puno koristio, ali zasad nema problema, malo se razlikuje od uobičajenih stvari koje koristim, ali nije loše, ne mogu još puno reći, ali nema problema s njim, lijepo se pjeni i ugodno miriše.
Ovaj šampon nudi fantastičan omjer cijene i kvalitete. Doslovno djeluje poput zaštitnog štita – obavija kosu, dajući joj prekrasan sjaj i elastičnost. Svakako ga preporučujem svima koji žele svojoj kruni ljepote pružiti dobru dozu regeneracije bez plaćanja skupih salonskih tretmana!
Ovo je prvi put da ga koristim i jako sam zadovoljna rezultatima, treba ga dobro isprati, kosa mi je čista i hidratizirana. Koristila sam i masku. Jako sam zadovoljna!
Imam tanku europsku kosu, masno vlasište i suhu kosu. Šampon ima prozirnu gel konzistenciju, prilično je tekući. Ali nakon što ga protrljam u rukama, lijepo se zapjeni i pjena se dobro drži, a ne razlijeva se. Miris uopće nije jak i ne osjećam ga na kosi čak ni tijekom dana. Očekivala sam da će pomoći kod suhe kose (kolagen, proteini) i masnog vlasišta. To se uopće nije dogodilo. Kosa mi je masna unutar 20 sati nakon pranja. Dužina je elektrizirajuća (čak i nakon korištenja regeneratora i toplinske zaštite), kovrdžava se, vrhovi su ispucali. Nije bilo kolagena. Iako je izgledao obećavajuće pod tušem, moja očekivanja nisu ispunjena. Međutim, isprobat ću ga još jednom u svojoj rotaciji drugih šampona poput anillO ili D:hama.
Dizajn bočice mi je privukao pažnju. Nisam prije vidjela ništa slično. Bila sam znatiželjna, budući da tražim šampon. Ali nažalost, nije mi odgovarao. Malo ga je teško isprati s kose, vlasište mi se ne osjeća čisto ni svježe. Zapravo, vlasište i kosa mi se brže zamaste s ovim šamponom. Miris nije baš intenzivan, ali iz nekog razloga mi se ne sviđa. Ali to bih mogla previdjeti da inače funkcionira. Pozitivno je što se lijepo pjeni, a pjena koja se stvara je tako dobre konzistencije... Dakle, pokušat ću ga prepustiti dalje. Preporučila bih ga za suhu kosu.
Koristim ga već dva tjedna i jako sam zadovoljna. Već nakon prvog pranja čula sam da mi kosa dobro izgleda, pitajući me koji proizvod koristim. Kosa mi se također lakše češlja :)
Šampon je idealan za gustu kosu, koristim ga već dugo i mogu ga samo preporučiti.
Pomaže mi da kosa bude glatka, ali teško se ispire i koža na glavi mi je masna. Možda je u redu ako perem kosu svaki dan.
Sada jedini šampon koji koristim. Pomogao mi je i s perutanjem vlasišta, sada me ne svrbi toliko.
Čak ga preporučujem, dobro pere.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.