Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi








Recenzije – 6
APSOLUTNO MOJE OTKRIĆE. Ova krema je postala nezaobilazna u mojoj rutini njege kože. Ima konzistenciju poput oblaka, ne pjeni se i ultra-hidratantna je. Ne ostavlja film i daje prekrasan sjaj. Dobro se nanosi ispod šminke i ima odličan SPF. Njena lakoća i nježnost djeluju čak i kao umirujući tretman nakon sunčanja. Također je odlične cijene. Dolazi s praktičnom špatulom, ali u početku sam je udobnije koristila prstima. Od srca je preporučujem nekome s mješovitom/suhom kožom. Također je odlična za jesen i zimu, gdje temperature padaju ispod nule.
Ostavlja kožu vrlo mekom i glatkom
Ova krema je apsolutno odlična. Brzo se upija i ne ostavlja kožu masnom već je uvijek jako lijepo hidratizirana. Koristim je navečer, a ujutro imam lijepu elastičnu kožu. Nekima se možda neće svidjeti veća gustoća kreme, ali inače je svakako preporučujem. Pakiranje također uključuje malu špatulu za praktičnije nanošenje. Istovremeno, htjela bih istaknuti da je stvarno mala količina kreme dovoljna za cijelu kožu.
Sjajna krema. Ostavlja kožu umirenom, vlažnom i elastičnom. Koristim ga dva puta dnevno. Ujutro se trebate samo napudrati, BB kreme ne dolaze u obzir. Ovo je krema kojoj ću se uvijek vraćati.
Imam skoro sve kreme ovog brenda. Ljeti mi je koža blago aknozna i mješovita, a zimi negdje između suhe i mješovite. Što se ove kreme tiče, po meni slobodno dodaj, meni lijepo hidratizira kožu, imam već drugo pakiranje... kod veće količine se ne upija i ostaje na licu u obliku mase , ali kada ga pravilno nanesete, upije se u lice i da, ostaje ljepljiv neko vrijeme, ali onda uopće. Na njoj koristim ili BB kremu ili korektore i nikad mi nisu izblijedjeli ili izblijedjeli što mi se dogodilo s drugim Elizavecca kremama :). Morate ga isprobati, po meni je čak i bolji od seruma s kiselinom ovog brenda.
Veliko razočarenje. Krema ima stvarno kremšnitu konzistenciju, jako dobro prianja na kožu i hidratacija je potpuno nikakva, čak je i moja mješovita koža nakon nje zategnuta. Što se mene tiče, ovu kremu stvarno ne preporučujem. Prvi proizvod korejske kozmetike koji me razočarao.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.