Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Recenzije – 2
Dala sam masku svom suprugu koji je patio od akutno nadražene, pekuće i svrbežne kože. puno si je hvalila, to je bila jedna od rijetkih stvari koja mu je laknula u tom trenutku. od tada uvijek imamo barem jedan na zalihi.
Ova maska je stvarno sočna, serum u njoj je ugodan i umirujući, jako cijenim što je bez parfema i minimalističkog sastava. Koristila sam ga na iritiranoj koži s ekcemima i uopće nije peckao. Svakako ću ih kupiti za svoje zalihe.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.