Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 5
Ovo mi je treća bočica i koristim ga svako jutro i večer. Formula je savršena, fantastičan je osjećaj na koži i savršeno se uklapa u moju rutinu. Također odlično djeluje ispod šminke bez ikakvih problema. Iako mi je koža vrlo osjetljiva i sklona alergijama, nisam iskusila nikakve reakcije. Samo pogledajte popis sastojaka - ovaj tonik je pun korisnih sastojaka koji njeguju kožu. Jedina potencijalna mana je blagi miris, koji bi neke ljude mogao iritirati, ali za mene je to 100/10
Za mene, jedan od najboljih tonika. Sve proizvode iz ove linije prvi put sam dobila od mladenke iz Kanade. Svi su toliko dobro odgovarali mojoj koži da sam jednostavno od njih napravila svoju jutarnju rutinu. Počinjem s tonikom, zatim serumom, fluidom i na kraju kremom iz ove linije. Imam prilično suhu, osjetljivu kožu.
Tonik je apsolutno super, moja koža ga treba, dobro se upija i odmah mogu nanositi ostale proizvode. Peptidi su neophodni kako bi koža bolje apsorbirala, primjerice, hijaluron ili kolagen. Već sam ga kupila za prijatelja. Izgleda ekskluzivno. preporučam
Toner je super. Jako sam zadovoljan s njim. Ugodan je na koži, lijepo se upija.
Tonik je jako dobar, dosta tekuć i možda bi mi bilo draže drugačije doziranje nego pumpica, ali pakiranje je u svakom slučaju preskupo.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.