Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.







Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi





Recenzije – 7
Apsolutno sam se zaljubila u miris ove kreme, jako je lagana, brzo se upija i ne ostavlja mastan trag na rukama. Ako imate suhe ruke, definitivno je super hidratantan izbor.
Dobila sam uzorak ove kreme, dobro se nanosi, ostavlja ruke mekim i ugodnim na dodir, ali nažalost, miris joj je, barem meni osobno, najblaže rečeno užasan, a ne namjeravam ni potrošiti cijelo pakiranje uzorka.
Prvo sam dobila malu varijaciju ove kreme, a kremu sam naručila zasebno jer je tako odlična. Osjećaj je kao da nosim rukavice, a navikla sam se i na miris, tako da nisam imala nikakvih problema s njom. Preporučujem je!
Krema ima vrlo intenzivan miris nakon istiskivanja, ali nakon što se brzo upije, ostavlja samo blagi trag mirisa na koži – ovaj miris miriše na toplo, čisto drvo. Sviđa mi se ovaj miris na rukama :) Preporučujem ga, iako ne onima koji ne vole zemljane mirise.
Vrlo ugodna krema, lako se upija, ne ostavlja ljepljiv osjećaj. Odmah je hidratizirala suhe, hrapave dijelove na mojim rukama. Miris je u početku jak, posebno miris ružmarina, ali nakon što ga koža upije, uglavnom se smiri, nije smetajući. Ambalaža je stvarno kvalitetna. Nisam prije pronašla tako ugodnu kremu u ovom cjenovnom rangu među drogerijskim proizvodima. Svakako ću isprobati i ostale verzije ovog brenda.
Često koristim kremu za ruke, pogotovo zimi. Jako mi je važno da se krema brzo upija, jer u slobodno vrijeme puno štrikam i masna krema mi nažalost ne dolazi u obzir. Ova krema za ruke je fantastična. Ugodan, lagan miris, odmah se primijeti njega i super se brzo upija i ne ostavlja ništa osim ugodnog osjećaja na koži. volim to!
Teško za procijeniti. Krema je ugodna na rukama, ali me miris podsjeća na trulež ili pokvarene gljive. Korišten s velikim neukusom.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.