Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.

Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi








Recenzije – 2
Krema ima laganu teksturu, brzo se upija i dobro hidratizira, ali osobno, za moju suhu kožu, prikladnija je za toplije vrijeme. Štoviše, krema nema baš ugodan miris. Dajem tri zvjezdice za pakiranje – poklopac je napravljen od materijala koji se s vremenom počinje ljuštiti i sitne čestice tada padaju direktno u kremu.
Krema je lagane teksture i mirisa nije oštar, već malo specifičan, brzo se suši na koži, ali je ostavlja ljepljivom i kao da je lice prekriveno tankim slojem voska, ali sljedeći put je neću naručiti.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.