Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi






Recenzije – 3
Krema se jako dobro upija i ne ostavlja mastan trag. Nema primjetan miris.
Za moju mješovitu kožu idealna je i kao krema i spf: dva u jednom. Daje mojoj koži lijep sjaj, ne iritira me. Ostavlja bijeli premaz u borama, nažalost kao i svaki mineralni spf, ništa strašno. Odmah kupujem još jednu.
Ovo je stvarno dobra mineralna krema za sunčanje. Obično sam malo oprezna sa SPF-ovima jer mi se ne sviđa masni film koji ostavljaju na licu, ali ova je drugačija. Odabrala sam je jer je bez mirisa i ne sadrži nikakve druge iritantne sastojke = moja osjetljiva koža je zadovoljna. Prekrasno se upija i ne ostavlja bijele tragove. Mogu je samo preporučiti.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.