Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 15
Krema me ugodno iznenadila uglavnom svojom laganom teksturom. Brzo se upija, ne ostavlja masni film i stvarno umiruje nadraženu i osjetljivu kožu. Nakon nekoliko dana korištenja, koža je bila manje crvena i hidratiziranija. Cijenim i blagi učinak hlađenja, koji je ujutro vrlo ugodan. Po mom mišljenju, odličan izbor za suhu i osjetljivu kožu.
Iskreno me iznenadila ova krema. Unatoč laganoj konzistenciji, predivno zadržava vlagu. Koristim je u svojoj essence rutini, izmjenjujući je s Anua serumom (s 10% niacinamida), i vidim odlične rezultate. Krema odmah umiruje, dubinski hidratizira i predivno miriše. Moja koža je nakon nje smirena i meka. Toplo je preporučujem!
Ova krema odlično smiruje moju kožu. Smanjuje crvenilo i održava mi lice dobro hidratiziranim bez osjećaja težine. Vrlo je ugodna za svakodnevnu upotrebu.
Imam osjetljivu kožu, puno crvenila, nažalost ne pomaže, možda ne odgovara mojoj koži
Ova krema je odlična. Imam osjetljivu kožu i često mi se pojavi crvenilo. Super je hidratantna i rezultati su savršeni. Naručila sam je ponovno.
dobar je, hidratizira, lagane je konzistencije i ugodnog biljnog mirisa
Dobra hidratantna krema, lagana, nije ljepljiva, dobro obnavlja, skoro sam je potrošila, naručit ću još i toplo je preporučujem
Super krema
Ovu kremu koristim već 3 tjedna i moja koža je obožava! Vrlo je lagan i hidratizira kožu bez osjećaja masnoće ili težine. Tako nježno djeluje na alergičnu i osjetljivu kožu. Drugačije bih ga preporučio i siguran sam da ću ga opet naručiti.
Prekrasna krema koja u potpunosti ispunjava svoju funkciju - hidratizira kožu. Lagan i ugodnog biljnog mirisa.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.