Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi







Recenzije – 2
Ovaj toner mi se pokazao savršenim! Imam kožu koja je suha, osjetljiva i reagira aknama na teške prozvode, tako da sam jako oprezna oko toga što stavljam na lice. Tekstura je vodena, lagana, brzo se suši, a čim je stavim, crvenilo mi vidno odmah oslabi, a ujutro se probudim savršenog tena. Primijetila sam otkad ga stavljam, da kad mi navečer krene neki prištić i crvenilo oko njego, upala, da je ujutro koža potpuno normalna. Mana ovog proizvoda je što je pakiranje zaista maleno i nije optimalan omjer cijene i količine, ovih 100 ml se potroši zbilja začas.
Ovaj tonik mi je došao kao probni među besplatnim proizvodima (zajedno sa serumom i kremom iz iste linije) i malo sam se bojala isprobati ga jer imam jako osjetljivu kožu i imam loša iskustva s kiselinama za piling, čak i u proizvodima s nižim koncentracijama i umirujućim sastojcima, koji su imali samo pozitivne ocjene drugih osoba s osjetljivom kožom. Međutim, jako sam se ugodno iznenadio! Apsolutno nema peckanja, iritacije ili crvenila, naprotiv - koža mi se smirila i primijetila sam trenutačni učinak posvjetljivanja koji biste očekivali od kiselina za piling, a koža mi je ostala prekrasno mekana. Štoviše, jako mi se svidjela njegova tekstura, potpuno je lagan, poput losiona (vidite na fotki da se malo razlio po meni), odmah se upijao i finiš je bio mat, što će cijeniti masni tipovi kože. Odlična je bila i u kombinaciji sa spomenutim serumom i kremom, ali za njih ću napisati posebnu recenziju, svakako ih mogu preporučiti.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.