Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 263
Isprva je dobro funkcioniralo u mojoj uobičajenoj rutini, ali s vremenom je uzrokovalo manje akne. U duhu domišljatosti, koristim ga na tijelu.
Hidratizira, koža je nakon upotrebe postala blistava i njegovana. Preporučujem! Također sam dobila masku za lice na poklon 🥰
Nažalost, proizvod mi nije odgovarao. Kupila sam ga na temelju mnogih pozitivnih recenzija, ali moja koža je izuzetno osjetljiva ;-( Kupila sam i gel za umivanje lica, serum, maglicu za lice i kremu za sunčanje, ali nijedan proizvod mi nije odgovarao.
Definitivno ga mogu preporučiti, moja koža je prekrasno posvjetljena i hidratizirana nakon korištenja. Koristim ga već nekoliko tjedana i moja koža nije imala nikakvih loših reakcija na njega.
Ovo je bez pretjerivanja najbolji tonik koji poznajem. Ovo je moja 4. teglica. "Navukla" sam prijateljice na njega. Vrlo udoban, dobro hidratizira kožu, možete ga čak nanositi samostalno, ako je ljeto. Odličan je za nanošenje prije retinola, nema takvog ljuštenja i zatezanja poslije. Ne uzrokuje osip, pogodan je za moju osjetljivu kožu. Ima mliječnu konzistenciju. Odmah ga nanesem na ruku i utrljam lice, za veće zatezanje ili ako je kožna barijera narušena - navlažim blazinice i nanesem ih na lice kao masku na 10-15 minuta.
Moja koža ga doslovno upija. Ima suptilan, ugodan miris koji se jedva osjeti. Koža mi je nakon toga lijepo hidratizirana i sočna.
Ova ogromna bočica tonika traje dugo. Ostavlja vašu kožu kao da je mokra nakon samo jedne upotrebe! Divno hidratizira, ostavlja blistav sjaj i ima ugodan, blago citrusni miris.
Imam masnu kožu i velike pore. Kad sam prvi put kupila proizvod, mislila sam da će poboljšanje biti potpuna promjena u njezi kože. Definitivno je pomoglo, ali onda sam isprobala tonik. I to je potvrdilo da je ovo ono što mi treba! Koža koja nije ljepljiva, ima manje pore i vidljivo je glatkija. Obožavam ga.
Pakiranje je ogromno, dugo traje. Koristim ga svakodnevno već pola godine, a nisam ni do pola potrošila. Moja koža ga obožava, lako se upija, a omekšava je čak i bez nanošenja hidratantne kreme.
Ovaj tonik je odličan i doslovno mi je postao spas tijekom vrućih ljetnih dana, kada sam ga nanosila na lice nekoliko puta dnevno. Dobro hidratizira, ali ne otežava kožu, vrlo je nježan čak i za kožu s aknama i prištićima, kada sam imala aktivnu fazu hormonalnih akni savršeno mi je smirio kožu i čak mi je zamijenio kremu za lice. Čist sastav, veliko pakiranje 👍
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.