Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.







Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi







Recenzije – 9
Ovo je moja četvrta bočica. Za moju kožu, koja je sklona diskoloraciji (imam melazmu), ovaj mineralni SPF (ZnO - cinkov oksid) pruža izvrsnu zaštitu. Dodatna prednost je što ujednačava ten.
Ova krema za sunčanje me stvarno iznenadila. Tekstura je vrlo lagana i ugodna na koži. Kada se nanese, krema ima blago tonirani efekt, gotovo kao BB krema. Međutim, jako se dobro prilagođava tenu i čini ten ujednačenijim. Moja koža izgleda malo matiranije i glatkije nakon toga, bez masnog izgleda. Nadalje, centella sulfat umiruje moju kožu i smanjuje crvenilo. Za mene je to savršen SPF za svakodnevnu upotrebu. ...
Nikad prije nisam vidjela ovakvu kremu za sunčanje. Uopće nije masna i pogodna je i za nanošenje šminke. Ne ostavlja bijele tragove i jako se dobro upija u kožu. Potrebna je veća aplikacija jer inače ne štiti od sunca tankim slojem. Ionako me pekla u nosu, ali istina je da sam nanijela jako malo tako da veća aplikacija donosi bolje rezultate protiv sunca. Osim toga, miriše tako lijepo da sam bez riječi. Problem je što je količina premala, a cijena prilično visoka jer je pogodna za oko 15 aplikacija samo na licu. Osobno bih voljela veću i nanosila bih je cijelo ljeto i tijekom cijelog ljeta. Pravljenje veće količine u jednoj bočici, hvala, nemojte me iznenaditi jer je bočica velika samo par centimetara, kad sam je naručivala mislila sam da će biti veličine običnih krema za sunčanje.
Dobio sam ga kao uzorak. Moja osjetljiva koža nije reagirala na kremu, što smatram pozitivnim. Ali dosta je težak i isušuje. Nije se upio na svim mjestima i na suhim mjestima su mi se stvorile ljuskice. Blago je smeđe boje, što meni nije odgovaralo jer imam jako blijed ten. Osim toga, smrdjelo je prilično loše. Ne kupujem velika pakiranja.
Krema mi nije odgovarala. Ostavlja bijelu prevlaku i teško se umasira. Dalje, kad se želim šminkati, gotovo je nemoguće umasirati, kao da se samo lijepi, ali nisam navikla nositi puno šminke, pa ako nosite deblji sloj, vjerojatno neće biti problem. Nakon ovog dugotrajnog i neugodnog zahvata, šminka je postojana kao nikad prije, a koža izgleda jako dobro. Dakle, dobiveni učinak je ok, ali ne isplati se truditi prilikom nanošenja.
Jako cool krema za sunčanje! Savršeno pristaje na kožu, ne izbjeljuje lice. Udobno čak i na velikim vrućinama)
Nažalost, meni osobno ovaj SPF nije odgovarao (imam masnu kožu), malo mi je masniji od onog na što sam navikla i iako ne stvara probleme poput razmazivanja ispod šminke, pomaže mi koža se osjeća masnijom nakon nekoliko sati. S druge strane, nisam se raspala, ne začepljuje pore, malo miriše čudno, ali ništa strašno. Mislim da je dobar SPF, ali više za sušu kožu.
Mirisno i jednostavno nanošenje.
Najbolji koji sam do sada jeo 👍
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.