Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.






Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 17
Vrlo lagana i kremasta, koža je prekrasno sjajna i mekana nakon nje, nije masna i lako se nanosi na kožu. Nisam to očekivala, ali na kraju smo oduševljeni kremom. 💗 Što se tiče nanošenja, malo je dovoljno, tako da dugo traje ☺️
Ovo je druga teglica ove kreme koju sam kupila. Nevjerojatno je hidratantna bez masnog osjećaja. Kontrolira sjaj tijekom cijelog dana, nekomedogena je i ima vrlo blag, ugodan biljni miris.
odlično hidratizira, ne masti kožu, brzo se upija i ne osjeća se na koži
Dobila sam je kao probni uzorak za kupnju. U početku sam bila oduševljena, krema ima točno onu gušću konzistenciju koju volim za zimu i odlično miriše. Ali nakon sat vremena, kada sam dodirnula lice, shvatila sam da se mrvi. Šteta, potražit ću nešto drugo.
Ova krema je jako hidratantna, ali nije masna.
Imam mješovitu/masnu kožu, tako da mi je ova krema savršena! Nanosim je preko raznih seruma, obično navečer, ali dobro funkcionira i ispod šminke tijekom dana. Konzistencija nije previše tekuća; nakon razmazivanja više je gel, ali prilično ugodna. Krema lijepo miriše i u početku ostavlja ljepljivi sloj na licu. Ujutro ljepljivost nestaje, a koža mi je jako mekana na dodir.
Toplo ga preporučujem, svjež je, čisti kožu. Imam cijeli set i djeluje kada osjetim da mi koža treba čišćenje. Ne preporučujem ga za svakodnevnu njegu.
Ova krema je jako dobra za kožu sklonu aknama. Tako je gusta, a ujutro lice je premekano. Jedna mala zamjera je što ponekad ostavlja bijele mrvice na licu.
Ova krema je predobra. Pomogla je mojoj koži s aknama. Jedna mala zamjerka je što ostavi ponekad male bijele crtice. Ali vrijedna je novca, ujutro kad se probudim koža je preglatka.
Konačno krema koju mogu nositi danju i noću, a nije teška niti iritantna.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.