Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi



Recenzije – 1
Prvi put sam isprobala ovu kremu i sigurno ću joj se vratiti. Gušće je konzistencije, ali ne osjeća se teško na koži niti ostavlja neugodan osjećaj maske. Treba joj malo više vremena da se upije, ali rezultat je ugodno hidratizirana i nahranjena koža. Cijenim što djeluje i ispod šminke bez utjecaja na izgled ili trajnost. Veliki plus je i njen sastav, koji je nježan i ni na koji način ne iritira moju osjetljivu kožu. Po mom iskustvu, bit će prikladnija za normalnu do sušu kožu nego za masnu.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.