Odlična i lagana maskaJako je lagana i dobro prijanja. Sviđa mi se koža nakon korištenja, izgleda sjajno i svjetlije. Kutija se dobro zatvara što mi se sviđa jer znači da se neće maske osušiti. Mislim da ću ponovČitaj više
SavršenPotrebna mala količina. Nakon anua ulja i tonera, ovo mi je treći korak. Nanesem 3 kapljice na cijelo lice. Nakon upijanja slijedi krema. Koža mi je meka, hidratizirana i sjajna. Spremam se Čitaj više
Nakon 3 potrošene bočice, trošim 4.Savršeno ulje koje čisti kozmetiku i spf. Nježno za moju osjetljivu kožu. Nakon čišćenja lice je nježno i glatko. Kupit ću opet. Meni osobno najdraže ulje.
Odlična i lagana maskaJako je lagana i dobro prijanja. Sviđa mi se koža nakon korištenja, izgleda sjajno i svjetlije. Kutija se dobro zatvara što mi se sviđa jer znači da se neće maske osušiti. Mislim da ću ponovČitaj više
SavršenPotrebna mala količina. Nakon anua ulja i tonera, ovo mi je treći korak. Nanesem 3 kapljice na cijelo lice. Nakon upijanja slijedi krema. Koža mi je meka, hidratizirana i sjajna. Spremam se Čitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.