Крем під очіЦей крем має цікаву консистенцію, трохи липкий, але цей слід не залишається на шкірі після нанесення. Насправді він дає відчуття свіжості, легкий і швидко вбирається.
ГараздСироватка нормальна, виконує свою роботу, відчувається зволоженою та живленою, єдине, що мене справді турбує, це її дивний запах, але, мабуть, саме таким і є вітамін С🤷🏼♀️
Нічна кремова маска з муцином равликаМій улюблений крем, його можна наносити товстим шаром на ніч як маску, а я іноді наношу його тонким шаром вранці як денний крем – швидко вбирається, не липкий. Рекомендую!
Крем під очіЦей крем має цікаву консистенцію, трохи липкий, але цей слід не залишається на шкірі після нанесення. Насправді він дає відчуття свіжості, легкий і швидко вбирається.
ГараздСироватка нормальна, виконує свою роботу, відчувається зволоженою та живленою, єдине, що мене справді турбує, це її дивний запах, але, мабуть, саме таким і є вітамін С🤷🏼♀️
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу