Відмінний тонікПісля очищення шкіри олією та пінкою цей тонік саме те, що потрібно шкірі. Він має легкий аромат, ніжний до шкіри, чудово вбирається та дуже підходить моїй шкірі. Це дуже хороша основа передЧитати далі
Чудовий крем, але більше на ніч!Крем еластичний (равликовий), але нелегко вбирається, тому він більше підходить для нічного використання, бо якщо наносити його як останній крок ранкового догляду, він не вбереться надовго, Читати далі
Чудово!Я купую їх постійно, вони чудово підходять, коли потрібно заспокоїти подразнену шкіру. Вони зволожують і чудово підходять перед нанесенням макіяжу.
Трохи сильнийВін трохи міцний і висихає, але добре підходить для зникнення ліній. Якщо я використовую його занадто часто, шкіра під очима лущиться, тому я використовую його один-два рази на тиждень післяЧитати далі
ідеальноЗараз замовляю 4 тюбики. Дуже добре розподіляється, зволожує, зовсім трохи крему вистачає на всю область навколо. Я зберігаю його в холодильнику для охолоджуючого ефекту, особливо вранці, щоЧитати далі
Відмінний тонікПісля очищення шкіри олією та пінкою цей тонік саме те, що потрібно шкірі. Він має легкий аромат, ніжний до шкіри, чудово вбирається та дуже підходить моїй шкірі. Це дуже хороша основа передЧитати далі