Ароматний і зволожуючийЄдиний мінус цього крему - дуже маленька упаковка, якби було 100 мл, то було б ідеально. Дуже поживний, руки м'які від нього і дуже довго пахне. Я також купила персик, який подарувала мамі, Читати далі
Один з моїх улюблених сонцезахисних кремівМені дуже подобається цей сонцезахисний крем, обов'язково куплю його ще раз. Він дає справді гарне сяйво і так приємно відчувається на шкірі 🥰
Маска БентонаМаска має товстішу та трохи шорсткішу тканину, ніж та, яку я зазвичай використовую (не мінус, просто коментар), вона добре тримається на обличчі, крім підборіддя та зони щік ближче до шиї, дЧитати далі
Крем під очіЦей крем має цікаву консистенцію, трохи липкий, але цей слід не залишається на шкірі після нанесення. Насправді він дає відчуття свіжості, легкий і швидко вбирається.
Ароматний і зволожуючийЄдиний мінус цього крему - дуже маленька упаковка, якби було 100 мл, то було б ідеально. Дуже поживний, руки м'які від нього і дуже довго пахне. Я також купила персик, який подарувала мамі, Читати далі