Savršen!Ne masti vlasište. Prvo se zagrije na vlasištu, a zatim daje taj rashlađujući učinak. Ako ga rasporedite po vrhovima, daje sjaj nakon što se osuši. Imam tanku kosu koja je sklona lomljenju. Čitaj više
PreporukaSerum i maska dva proizvoda u jednom je tako super ideja lagan,hidratantan,daj lijep osjećaj na koži. Preporučujem! Nije masan nije ljepljiv koža baš lijepo upije.
Noćna kremica-maskaZadovoljna sam noćnom maskicom, pakiranje se moze koristiti za 2-3 nanošenja, tekstura je poput gusce kremice, ugodna, ne zateže lice koje je ujutro meko, čak se i ne mora ispirati ako ne stČitaj više
Umirujuci serumU kombinaciji sa tonerom dobro radi svoju ulogu. Umirio minje osjetlivu i razdrazljivu kozu i akne dok nisam ih lijecila. Nije lijepljiv, odgovara mojoj mesovitoj kozi
Izvrstan proizvodTonik sam prvo dobila na poklon uz narudžbu, ali sam bila impresionirana proizvodom i naručila sam punu veličinu. Izvrsno hidratizira, trenutno se upija i ostavlja ugodan osjećaj na dodir. PČitaj više
Nevjerojatna sheet maskaJedna od najboljih sheet maski koje sam ikad koristila. Koža nakon korištenja odmah izgleda bujnije. Odlična vrijednost za cijenu.
super ostali...Odličan šampon za raščešljavanje koji kosi daje nevjerojatnu mekoću i sjaj, ali meni jako masti kosu do te mjere da ga se iz inata moram odreći 😒
Sjajna pena !Pjena je vrlo guste teksture, bez mirisa. Dovoljna je vrlo mala količina za čišćenje cijelog lica. Nakon toga koža je meka, dobro očišćena bez osjećaja zatezanja i suhoće.
Savršen!Ne masti vlasište. Prvo se zagrije na vlasištu, a zatim daje taj rashlađujući učinak. Ako ga rasporedite po vrhovima, daje sjaj nakon što se osuši. Imam tanku kosu koja je sklona lomljenju. Čitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.