Super Osobno mi se jako sviđa, nije baš pjena, više kao gel/losion za skidanje šminke i čišćenje lica. Nježan i ne ostavlja lice suhim nakon korištenja.
Izvrsna nemasna kremaOva krema je odlična za umirivanje i hranjenje kože, a dobro funkcionira i kao podloga za šminku. Ako je nanesete u debelom sloju navečer, ujutro ćete imati najmekšu kožu ikad.
Super Osobno mi se jako sviđa, nije baš pjena, više kao gel/losion za skidanje šminke i čišćenje lica. Nježan i ne ostavlja lice suhim nakon korištenja.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.