Odličan tonikNakon čišćenja kože uljem i pjenom, ovaj tonik je baš ono što koži treba. Blagog je mirisa, nježan na koži, upija se savršeno i mojoj koži super odgovara. Jako dobra je podloga prije seruma.
Super krema ali više za noć!Krema je rastezljiva (snail) ali se ne upija lako, tako da je pogodnija za noć jer ukoliko ju stavite kao zadnji korak jutarnje rutine, neće se dugo upiti i ako nastavite s SPF-om stvorit ćeČitaj više
Malo jakaMalo je jak i isušuje, ali dobar za bore koje blijede. Ako ga koristim previše, koža ispod očiju mi se ljušti pa ga koristim jednom do dva puta tjedno nakon kreme, stavim malo kreme na podruČitaj više
SavršenaNaručujem upravo 4 tubu. Jako se lijepo razmazuje, hidratantna je, dovoljno je vrlo malo kreme za cijelo okoločno područje. Držim je u frižideru za cooling efekt, pogotovo ujutro za razbuđivČitaj više
Odličan tonikNakon čišćenja kože uljem i pjenom, ovaj tonik je baš ono što koži treba. Blagog je mirisa, nježan na koži, upija se savršeno i mojoj koži super odgovara. Jako dobra je podloga prije seruma.