SuperOdlično je, lice mi izgleda mekše i svježije.
Jedina mana je pakiranje, odnosno pipeta koja ne ispušta dovoljno proizvoda čak ni kada je pipeta napunjena serumom.
SuperOdlično je, lice mi izgleda mekše i svježije.
Jedina mana je pakiranje, odnosno pipeta koja ne ispušta dovoljno proizvoda čak ni kada je pipeta napunjena serumom.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.