Super Osobno mi se jako sviđa, nije baš pjena, više kao gel/losion za skidanje šminke i čišćenje lica. Nježan i ne ostavlja lice suhim nakon korištenja.
Malo jakaMalo je jak i isušuje, ali dobar za bore koje blijede. Ako ga koristim previše, koža ispod očiju mi se ljušti pa ga koristim jednom do dva puta tjedno nakon kreme, stavim malo kreme na podruČitaj više
Super Osobno mi se jako sviđa, nije baš pjena, više kao gel/losion za skidanje šminke i čišćenje lica. Nježan i ne ostavlja lice suhim nakon korištenja.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.