SuperOdlično je, lice mi izgleda mekše i svježije.
Jedina mana je pakiranje, odnosno pipeta koja ne ispušta dovoljno proizvoda čak ni kada je pipeta napunjena serumom.
Gel noćna madkaNisam ljubitelj krema (dnevnih, noćnih) gel konzistencije, ali to je samo moj osobni stav.
Stavila sam malu količinu, ljepljiv osjećaj, ali ako ne stavite puno, ljepljivost ce se brzo ublažiČitaj više
Krema za skidanje make-upaKrema je idealna za suhu i dehidriranu kožu, s blagim mirisom. Vrlo dobro otapa šminku, ali potrebno je prijeći preko očiju vlažnom blazinicom, i tada se sve skine.
Koža je mekana na dodir.
Odličan tonikNakon čišćenja kože uljem i pjenom, ovaj tonik je baš ono što koži treba. Blagog je mirisa, nježan na koži, upija se savršeno i mojoj koži super odgovara. Jako dobra je podloga prije seruma.
SuperOdlično je, lice mi izgleda mekše i svježije.
Jedina mana je pakiranje, odnosno pipeta koja ne ispušta dovoljno proizvoda čak ni kada je pipeta napunjena serumom.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.