Vrlo zadovoljnaJako lijepo ocisti lice i lijepo se ispire. 4 umjesto 5 samo zato jer ima wow efekt glass skin odmah nakon pranja. Nazalost ubrzo ponovo postane izrazena tekstura koze.
PreporukaSerum i maska dva proizvoda u jednom je tako super ideja lagan,hidratantan,daj lijep osjećaj na koži. Preporučujem! Nije masan nije ljepljiv koža baš lijepo upije.
Umirujuci serumU kombinaciji sa tonerom dobro radi svoju ulogu. Umirio minje osjetlivu i razdrazljivu kozu i akne dok nisam ih lijecila. Nije lijepljiv, odgovara mojoj mesovitoj kozi
Odličan gelPrvo se osjeti miris ružmarina. Gel jako lijepo očisti lice. Dosta je nježan. Pore su smanjene a koža mekana. Koristila sam ga 3 puta tjedno jer sam se bojala da će mi isušiti kožu ali to seČitaj više
Nulti SunKupila sam obje verzije. Fresh ne ostavlja bijele tragove na licu. Više je za mješovitu i masnu kožu. Tone up tonira kožu, ali ga morate dobro utapkati da ne bi ostavio bijeli trag. Šminka dČitaj više
Izvrstan proizvodTonik sam prvo dobila na poklon uz narudžbu, ali sam bila impresionirana proizvodom i naručila sam punu veličinu. Izvrsno hidratizira, trenutno se upija i ostavlja ugodan osjećaj na dodir. PČitaj više
TonikOvaj tonik sam naručio po preporuci. Vrijedi svakog eura. Toliko lijepo kožu tonizira i daje joj super osjećaj. Koristim ga svaki dan upije se kroz minutu. Jedan trik koji ja koristim je tajČitaj više
Sjajna pena !Pjena je vrlo guste teksture, bez mirisa. Dovoljna je vrlo mala količina za čišćenje cijelog lica. Nakon toga koža je meka, dobro očišćena bez osjećaja zatezanja i suhoće.
Vrlo zadovoljnaJako lijepo ocisti lice i lijepo se ispire. 4 umjesto 5 samo zato jer ima wow efekt glass skin odmah nakon pranja. Nazalost ubrzo ponovo postane izrazena tekstura koze.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.