Odličnan tonik!Meni osobno jedan od najbolji tonika koje sam probala u zadnje vrijeme. Nema nikakav specifičan miris, ugodan je za lice. Stavljam ga izravno prstima i ne curi niz ruke, a potrebna je mala kČitaj više
Odličnan tonik!Meni osobno jedan od najbolji tonika koje sam probala u zadnje vrijeme. Nema nikakav specifičan miris, ugodan je za lice. Stavljam ga izravno prstima i ne curi niz ruke, a potrebna je mala kČitaj više