Odličnan tonik!Meni osobno jedan od najbolji tonika koje sam probala u zadnje vrijeme. Nema nikakav specifičan miris, ugodan je za lice. Stavljam ga izravno prstima i ne curi niz ruke, a potrebna je mala kČitaj više
NAJBOLJI10/10 za mješovitu/masnu i dehidriranu kožu, daje vam mogućnost nanošenja u slojevima ako vam je potrebno više hidratacije i upija se za nekoliko minuta, čak i nakon trećeg pakiranja PRESTANČitaj više
Odličnan tonik!Meni osobno jedan od najbolji tonika koje sam probala u zadnje vrijeme. Nema nikakav specifičan miris, ugodan je za lice. Stavljam ga izravno prstima i ne curi niz ruke, a potrebna je mala kČitaj više
NAJBOLJI10/10 za mješovitu/masnu i dehidriranu kožu, daje vam mogućnost nanošenja u slojevima ako vam je potrebno više hidratacije i upija se za nekoliko minuta, čak i nakon trećeg pakiranja PRESTANČitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.