Odličnan tonik!Meni osobno jedan od najbolji tonika koje sam probala u zadnje vrijeme. Nema nikakav specifičan miris, ugodan je za lice. Stavljam ga izravno prstima i ne curi niz ruke, a potrebna je mala kČitaj više
DivoticaPotrebno je samo veličina graška da se ovaj proizvod zapjeni i napravi najmirisniju,osvježavajuću pjenu na licu koja se lako ispere i ostavi čistu i mekanu kožu.Prekrasan proizvod ,a cijena Čitaj više
Odličnan tonik!Meni osobno jedan od najbolji tonika koje sam probala u zadnje vrijeme. Nema nikakav specifičan miris, ugodan je za lice. Stavljam ga izravno prstima i ne curi niz ruke, a potrebna je mala kČitaj više
DivoticaPotrebno je samo veličina graška da se ovaj proizvod zapjeni i napravi najmirisniju,osvježavajuću pjenu na licu koja se lako ispere i ostavi čistu i mekanu kožu.Prekrasan proizvod ,a cijena Čitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.