Odličnan tonik!Meni osobno jedan od najbolji tonika koje sam probala u zadnje vrijeme. Nema nikakav specifičan miris, ugodan je za lice. Stavljam ga izravno prstima i ne curi niz ruke, a potrebna je mala kČitaj više
Super čistiZa moju kožu koja je suha, nepravilna i sklona aknama, malo mi previše isušuje kožu.
Ali lice je predivno čisto. Imam osjećaj zatezanja nakon umivanja, ali to je do moje kože a ne do ovog prČitaj više
Odličnan tonik!Meni osobno jedan od najbolji tonika koje sam probala u zadnje vrijeme. Nema nikakav specifičan miris, ugodan je za lice. Stavljam ga izravno prstima i ne curi niz ruke, a potrebna je mala kČitaj više
Super čistiZa moju kožu koja je suha, nepravilna i sklona aknama, malo mi previše isušuje kožu.
Ali lice je predivno čisto. Imam osjećaj zatezanja nakon umivanja, ali to je do moje kože a ne do ovog prČitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.