Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi








Recenzije – 4
Ovo je jako lijep tonik ugodnog mirisa. Vrlo dobro hidratizira i brzo se upija. Moja jedina zamjerka je način nanošenja. U posljednje vrijeme preferiram koristiti tonik u spreju, ali to je osobna preferencija i ne utječe na kvalitetu proizvoda.
Ovaj tonik stvarno vrijedi te cijene! Ne masti me, ujutro mi koža izgleda jako lijepo! Veliko pakiranje je jednostavno fantastično!
Tonik ima vrlo ugodnu teksturu i suptilan miris citrusa. Po mom mišljenju, više je prikladan za normalnu ili mješovitu kožu, nije dovoljno hidratantan za suhu kožu.
Toner je radio odlično. Ten je posvijetljen i hidratiziran.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.