Dobar za moju tanku kosu bez volumenaImam tanku kosu i nedostaje joj volumena, brzo se zamasti, a frizure mi ne traju dulje od pola dana. Ovaj šampon sam dobila kao tester uz narudžbu i nakon što sam potrošila tester naručila sČitaj više
Savršen!Ne masti vlasište. Prvo se zagrije na vlasištu, a zatim daje taj rashlađujući učinak. Ako ga rasporedite po vrhovima, daje sjaj nakon što se osuši. Imam tanku kosu koja je sklona lomljenju. Čitaj više
Nevjerojatna frizura poput salonaOvaj regenerator je odličan, miriše fantastično i potrebna vam je samo mala količina za cijelu glavu. Kosa se manje kovrča i izgleda kao iz salona. Jako sretan!
Dobar za moju tanku kosu bez volumenaImam tanku kosu i nedostaje joj volumena, brzo se zamasti, a frizure mi ne traju dulje od pola dana. Ovaj šampon sam dobila kao tester uz narudžbu i nakon što sam potrošila tester naručila sČitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.