OdličnoOvo je proizvod za suhu i osjetljivu kožu. Prilikom prve primjene se vidjela razlika. Moje crvenilo se povuklo nakon 20 minuta. Koristim i za lice i za tijelo.
Super Sviđa mi se što nema mirisa. Lagane teksture, lako razmaziv i brzo upija. Inače imam normalnu do kombiniranu kožu lica sklonu znojenju, a zadnja tri mjeseca sam imala jako suho i crveno osipČitaj više
Super Osobno mi se jako sviđa, nije baš pjena, više kao gel/losion za skidanje šminke i čišćenje lica. Nježan i ne ostavlja lice suhim nakon korištenja.
Deep cleansing oilOdlicno ulje za skidanje i topljenje sminke, kao i spf-a sto je i najbitnije. Nije mi zacepilo pore niti izazvalo crvenilo. Koristim ga vec par mjeseci a nisam potrosila niti pola proizvoda,Čitaj više
Izvrstan tonerOvaj toner mi se pokazao savršenim! Imam kožu koja je suha, osjetljiva i reagira aknama na teške prozvode, tako da sam jako oprezna oko toga što stavljam na lice. Tekstura je vodena, lagana,Čitaj više
Sjajna pena !Pjena je vrlo guste teksture, bez mirisa. Dovoljna je vrlo mala količina za čišćenje cijelog lica. Nakon toga koža je meka, dobro očišćena bez osjećaja zatezanja i suhoće.
OdličnoOvo je proizvod za suhu i osjetljivu kožu. Prilikom prve primjene se vidjela razlika. Moje crvenilo se povuklo nakon 20 minuta. Koristim i za lice i za tijelo.
Super Sviđa mi se što nema mirisa. Lagane teksture, lako razmaziv i brzo upija. Inače imam normalnu do kombiniranu kožu lica sklonu znojenju, a zadnja tri mjeseca sam imala jako suho i crveno osipČitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.