PreporukaSerum i maska dva proizvoda u jednom je tako super ideja lagan,hidratantan,daj lijep osjećaj na koži. Preporučujem! Nije masan nije ljepljiv koža baš lijepo upije.
Jako lijepa esencijaPrvi put kupujem ovu esenciju, ili bilo koju esenciju uopće. Nježno tonizira i hrani kožu. Nanosim je nakon čišćenja, a prije seruma i hidratantne kreme. Bočica je velika i definitivno će duČitaj više
Noćna kremica-maskaZadovoljna sam noćnom maskicom, pakiranje se moze koristiti za 2-3 nanošenja, tekstura je poput gusce kremice, ugodna, ne zateže lice koje je ujutro meko, čak se i ne mora ispirati ako ne stČitaj više
Izvrstan proizvodTonik sam prvo dobila na poklon uz narudžbu, ali sam bila impresionirana proizvodom i naručila sam punu veličinu. Izvrsno hidratizira, trenutno se upija i ostavlja ugodan osjećaj na dodir. PČitaj više
Sjajna pena !Pjena je vrlo guste teksture, bez mirisa. Dovoljna je vrlo mala količina za čišćenje cijelog lica. Nakon toga koža je meka, dobro očišćena bez osjećaja zatezanja i suhoće.