Odličnan tonik!Meni osobno jedan od najbolji tonika koje sam probala u zadnje vrijeme. Nema nikakav specifičan miris, ugodan je za lice. Stavljam ga izravno prstima i ne curi niz ruke, a potrebna je mala kČitaj više
Najbolji korejski toner na tržištu Obzirom da sam veliki fan korejske kozmetike, probala sam veliki broj korejskih tonera jer imam izrazito suhu i osjetljivu kožu. Ovaj Anuin toner je, bez premca, najbolji koji sam do sada prČitaj više
Odličnan tonik!Meni osobno jedan od najbolji tonika koje sam probala u zadnje vrijeme. Nema nikakav specifičan miris, ugodan je za lice. Stavljam ga izravno prstima i ne curi niz ruke, a potrebna je mala kČitaj više