Super Osobno mi se jako sviđa, nije baš pjena, više kao gel/losion za skidanje šminke i čišćenje lica. Nježan i ne ostavlja lice suhim nakon korištenja.
Izvrsna nemasna kremaOva krema je odlična za umirivanje i hranjenje kože, a dobro funkcionira i kao podloga za šminku. Ako je nanesete u debelom sloju navečer, ujutro ćete imati najmekšu kožu ikad.
Odličan proizvodImam iskustva s markom i sviđa mi se njihov proizvod. Moja prijašnja emulzija je bila zelena, ali sam sretan što sam naručio i crveni model.
Malo jakaMalo je jak i isušuje, ali dobar za bore koje blijede. Ako ga koristim previše, koža ispod očiju mi se ljušti pa ga koristim jednom do dva puta tjedno nakon kreme, stavim malo kreme na podruČitaj više