Razočarana Poprilicno sam razočarana hvalospjevima u recenzijama, po meni je ovo jedan od lošijih BOJ proizvoda. Čudne konzistencije, ostavlja ljepljiv trag, apsolutno nikakav sjaj na licu ne daje, porČitaj više
Krema z podrucje oko ocijuJa sam odusevljena kremom,strukturom se skoro sluzava(ljepljiva,razvlaci se).Moze trajati jakooo dugo,treba vam mala kolicina.I kad nanesete kremu,upike se savrseno u kozu ne ostavlja masni Čitaj više
Frudia green grape Moja koža je masna i dehidrirana. Bojala sam se da ova gel krema neće pružiti dovoljno hidratacije ali prevarila sam se. Nije masna i koža je nahranjena nakon nje,nema osjećaja zatezanja. PrČitaj više
SavršenJednom riječju - savršen! Zasad ga koristim tek tjedan dana. Ono što mogu reći je da savršeno prianja uz kožu, ostavlja je mekom i hidratiziranom. Hidratantna krema se lako s njime stapa kaoČitaj više
Razočarana Poprilicno sam razočarana hvalospjevima u recenzijama, po meni je ovo jedan od lošijih BOJ proizvoda. Čudne konzistencije, ostavlja ljepljiv trag, apsolutno nikakav sjaj na licu ne daje, porČitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.